Švihov

oficiální webová prezentace státního hradu

Dnes zavřeno

Plánované adventní a zimní zpřístupnění hradu je zrušeno. Otevřen bude pouze venkovní dvůr pro návštěvu exteriéru. Děkujeme za pochopení!

Zavřít

Hodování na hradě Švihov

Společenské akce

  • Švihov ()
  • 19. 7. 2020
  • 10.00–19.00
  • 150/100 Kč

Setkání příznivců stylové gastronomie v krásném prostředí středověkého vodního hradu Švihov formou letního pikniku, doplněné o kulturní a umělecký program a klidovou zónu s čajovnami.

Tentokrát ve znamení všech chutí světa! V nabídce bude například španělská paela, indonéské masové směsi, peruánský grill, čínské knedlíčky dim sum, ústřice, francouzská bujábéza, pestrý výběr oblíbených burgerů, trhaných mas, chilli žeber, moravského vína, piv z malých pivovarů, zmrzliny a dalších sladkých teček.

Festival je vhodný pro všechny věkové kategorie.

V doprovodném programu se můžete těšit například na koncert hry na Tibetské mísy, workshop bubnování na šamanské bubny pro děti i dospělé, cvičení jógy na louce za stodolou, soutěž o Švihovského plecháče v pojídání chilli papriček, koncert skupiny Poitýn a Domažlického bandu Vousy k tanci i poslechu.

Pořadatel doporučuje vzít sebou deku, případně i slunečník. Přesné časy začátků doprovodného programu naleznete na fcb: Dobré jídlo světa, Hodování na hradě Švihov

Kontakt na pořadatele: 774 327 155