Dětské rodinné prohlídky připravil hrad Švihov na prodloužený víkend 4. – 6. 7. 2020

Prodloužený víkend přiláká i na hrad Švihov zvýšený počet návštěvníků. Během prázdnin to znamená hlavně rodiny – ať už rodiče nebo dědečky a babičky – s dětmi. Nově připravené švihovské hradní prohlídky vyjdou vstříc všem rodinným příslušníkům.

Hledání pokladu a výklad upravený pro dětského návštěvníka i jeho dospělý doprovod, k tomu zajímavý pracovní list s úkoly. Takové budou speciální prohlídky, které hrad Švihov nabídne rodinám s dětmi o nadcházejícím prodlouženém víkendu.

Vstupenky na tyto prohlídky je možné zakoupit jednak na pokladně hradu, ale pro ty, kdo chtějí přijít přímo na čas a bez čekání, nabízí hrad Švihov možnost zakoupení také přes internet prostřednictvím hradního webu – www.hradsvihov.cz/vstupenky.

Správa hradu se po zkušenostech z loňského návštěvního provozu snaží touto cestou vyjít vstříc zájemcům o rodinné prohlídky, u kterých lze čekat během prázdninových dní zvýšený zájem.

Speciální rodinné prohlídky budou návštěvníkům k dispozici o prodlouženém víkendu od 4. do 6. 7. 2020 vždy ve 12.30 a 14.15. V případě zájmu a příznivých provozních podmínek přidáme další!